Biovet.ua – сучасне та інноваційне обладнання для ветеринарії

Фірма «БІОВЕТ» є постачальником ветеринарного оснащення, і співпрацює тільки з надійними світовими виробниками. Постачання від компанії здійснюються у різноманітні ветклініки, лабораторії, сільськогосподарські холдинги та фермерські підприємства. У каталозі наявні діагностичний, лабораторний, хірургічний інструментарій Найвідоміші бренди даної галузі є постійними партнерами, які постачають якісну та новітню продукцію, серед яких ультразвукові сканери, ендоскопічне приладдя, радіографічні інструменти, діагностичні тваринні експрес-тести, обладнання, що визначає ГМО і мікотоксини тощо.

Відділ обслуговування зможе забезпечити стабільність у функціонуванне ветеринарне обладнання від БІОВЕТ, а компетентні співробітники нададуть консультування при необхідності. Вони обов’язково допоможуть вибрати продукт, який задовольнить ваші побажання. Можливість співпраці безпосередньо з виробниками дозволить забезпечувати низькі ціни й короткі терміни доставки. Замовлення, на яке ви отримаєте офіційну гарантію та подальше обслуговування, буде доставлене протягом декількох днів. 

Найпопулярнішим та найсучаснішим знаряддям для роботи та лікування тварин є ветеринарний ультразвуковий апарат DCU50. Це сканер з ультразвуковою доплерографією. Він розрахований на лікування кішок та собак. Невеликого розміру, компактний та має різноманітні режими зображення, що зробить процедуру точною і підійде під різноманітний розмір звірятка та діагностує будь-яке медичне відхилення. Додатково вбудовані різні датчики: конвексний, лінійний, мікроконвексний, ректальний, фазовий, 4D. Якісно та надійно виконує такі функції:

  • показує частотність повторення імпульсів;
  • відбиває гармонійну та специфічну візуалізацію тканин завдяки конвексному датчику;
  • працює по технології просторового компаудінга;
  • налаштовує фільтр стінок судин;
  • змінює кут для лінійних датчиків;
  • використовує актуальні методи сканування.

Також незамінними залишаються лінійні, мікроконвексні, фазові, 4D датчики. Пристрій швидко оброблює матеріал та видає перевірений результат. Працюючи з багатопроменевою візуалізацією та у режимі сканування, клієнти мають можливість самостійно переконатися у прогресивності ультрасучасного обладнання. Звертайтеся до компанії «БІОВЕТ», яка вам пропонує придбати високоякісну продукцію за вигідною ціною.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares