Коронавірус: Тернопільщина прозвітувала про отримання тест-систем із Китаю (ФОТО)

Коронавірус: Тернопільщина прозвітувала про отримання тест-систем із Китаю (ФОТО)

До Тернополя з Китаю прибули засоби захисту та тест-системи для виявлення COVID-19.
Про це повідомили у прес-службі міськради.
«У вівторок, 24 березня, на Тернопільщину прибула частина першої партії медичного вантажу, що прилетів з Китаю», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в цій партії є два види тестів для виявлення коронавірусної інфекції: для ПЛР та тести для експрес-діагностики, а також медичні маски різного ступеня захисту, захисні костюми тощо.
«Базовими госпітальними округами у разі виявлення COVID-19 визначені міські лікарні Тернополя – лікарня швидкої допомоги та дитяча міська лікарня. Саме тому забезпечення цих установ необхідними засобами захисту та тестами є спільним завдання для міста та області, – розповів міський голова Сергій Надал. – Тернопіль був забезпечений тест-системою та експрес-тестами, які були придбані за кошти міської ради ще в середині березня. Завдяки цим засобам вдалося виявити перші два випадки захворювання у Тернопільській області. Також до кінця тижня ми очікуємо на прибуття ще до трьох тисяч експрес-текстів, якими можуть скористатися тернополяни за висновками сімейних лікарів».
У ТМР нагадали, що 13 березня до Тернополя прибула тест-система для визначення коронавірусної інфекції, які придбала Тернопільська міська рада, а 19 березня – перші експрес – тести.
Вантаж прийняли відповідальні працівники оперативного штабу за участю голови Тернопільської облдержадміністрації Володимира Труша, голови обласної ради Віктора Овчарука та міського голови Сергія Надала.
“Дана партія забезпечує першочергові потреби. Зокрема, 207 захисних медичних костюмів, швидкі тести у загальній кількості 5000 штук, 3000 масок одноразового використання, а також 18 90 тест-систем для ПЛР на коронавірус”, – додали у прес-службі облдержадміністрації.
Нагадаємо, 23 березня Кабінет Міністрів України на своєму засідання прийняв рішення про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Тернопільської області, а також Донецької та Черкаської областей. Тому правоохоронні структури області працюють у посиленому режимі, які серед основних завдань мають забезпечити дотримання карантинних заходів, виставити контрольно-пропускні пункти, а також можуть складати адміністративні протоколи та порушувати кримінальні провадження у випадку, якщо такі заходи не будуть дотримані.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares