Бізнесмени Тернопільщини переважно торгують та надають різні послуги

Бізнесмени Тернопільщини переважно торгують та надають різні послуги
Станом на початок липня 2020 року в територіальних підрозділах Головного управління ДПС у Тернопільській області перебували на обліку 58916 основних платників податків – суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість із них – малий бізнес, а це 35079 осіб. Юридичних осіб налічувалося 23837 суб’єктів господарювання. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість бажаючих займатися бізнесом зросла: підприємців на 766 осіб або на 2,2 відсотки, а юридичних осіб – на 676 або на 2,9 відсотків.

Упродовж червня взяли на облік 597 платників податків, зокрема 67 юридичних осіб та 530 підприємців. Припинили діяльність за цей час 332 платники податків: 14 юросіб та 318 підприємців.

Серед найпопулярніших видів діяльності, якими займаються представники тернопільського бізнесу, – роздрібна торгівля різного штибу (в неспеціалізованих магазинах, з лотків та на ринках, текстилем, продуктами харчування тощо). Загалом 15522 суб’єкти підприємницької діяльності надали їй перевагу. Надають послуги у перукарнях та салонах краси 2358 суб’єктів господарювання. Актуальними для тернопільських бізнесменів є й такі види підприємництва, як вантажний автомобільний транспорт, комп’ютерне програмування, діяльність інших громадських організацій. У цих напрямках працюють відповідно 226818601854 суб’єкти підприємництва.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares