У Тернополі епідеміологічна ситуація є контрольованою, – мерія пояснила, чому не «закрила» місто на карантин

У Тернополі епідеміологічна ситуація є контрольованою, – мерія пояснила, чому не «закрила» місто на карантин

Влада міста переконана, що потрапляння Тернополя до “червоної” зони є несправедливим і безпідставним. У міськраді пояснюють: епідеміологічна ситуація в обласному центрі є контрольованою.

Зокрема, під час засідання оперативного штабу начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак повідомив про ситуацію із захворюванням на COVID-19 в медичних закладах міста.

Станом на 145-ий день карантину:

усього зареєстровано 835 випадків захворюваності на COVID-19;

видужало 235 пацієнтів;

на амбулаторному лікуванні перебуває 543 хворих;

у стаціонарних лікувальних закладах Тернополя знаходиться 55 осіб з підтвердженим COVID-19;

у Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 3 серпня перебуває 39 хворих на коронавірус. 31 з них – тернополяни. 3-оє хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 5 – на кисневому концентраторі. Загальний стан пацієнтів – середньої важкості. На апараті штучної вентиляції легень пацієнтів немає. За попередню добу госпіталізували двоє хворих з підозрою на COVID-19;

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 3 серпня – 13 хворих з підтвердженим COVID-19 (8 дітей і 5 дорослих). 16 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус (за попередню добу госпіталізували 2 пацієнтів з підозрою на COVID-19);

у Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації пацієнтів немає;

з айнятість лікарняних ліжок в Тернополі для надання допомоги пацієнтам у боротьбі з коронавірусною інфекцією складає 38,9% з 78% допустимих;

від початку карантину в Тернополі зареєстровано 2 летальних випадки, що становить 0,3%. летальність в області становить 1,3% а в Україні – 2,4%. Показник смертності низький, значна частина пацієнтів перебуває на амбулаторному лікуванні під спостеріганням сімейних лікарів.

«Станом на 2 серпня Тернопіль відповідає усім вимогам, завдяки яким місто можна віднести до «зеленої зони». Епідситуація є нестабільна, але контрольована», – додали у міській раді.

Нагадаємо, що сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення, відповідно до якого зобов’язано виконавчі органи міської ради, підприємства, установи та організації забезпечити  належне функціонування закладів   дошкільної освіти, громадського транспорту та життєдіяльність Тернопільської міської  територіальної громади, відповідно до рішень місцевої комісії ТЕБ та НС.

1 серпня Міністерство охорони здоров’я поділило Україну на чотири карантинні зони. Тернопіль опинився у списку міст, які потрапили до “червоної”.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *