«Медобори» лідирують у вищій лізі тернопільського футболу

У 8-у турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області зустрічалися команди «Медобори» (Зелене) та «Агронива-ТНПУ» (Тернопіль), більшість вихованців яких пройшли футбольні науки тренера тернополян Василя Петровича Івегеша. У підсумку старше покоління виявилося сильнішим за молодше і «Медобори» святкували перемогу – 3:1.
У першому таймі гра була практично рівною. Стартові хвилини другого тайму теж пройшли у рівні боротьбі, а суперники відповідали атакою на атаку. Натомість, в останніх 30 хвилин ігрового часу повноправними господарями поля були гравці «Медоборів». Після невдалих дій оборонців «Агрониви-ТНПУ» Дмитро Галадей реалізував вихід на одного голкіпера Дмитра Загурського (1:0). Далі після подачі зі штрафного точним був удар головою Ростислава Ціха (2:0). І, насамкінець, після порушення правил у штрафного майданчику «Агрониви-ТНПУ» арбітр призначив пенальті, яке реалізував граючий головний тренер «Медоборів» Степан Клекот (3:0). Лише в заключні хвилини матчу, коли його доля була визначена, гравці «Агрониви-ТНПУ» активізувалися і провели кілька атак. Та змогли відквитати один м’яч (3:1).
Результати всіх матчів туру:
«Колос» (Бучач) – «Зоря» (Хоростків) – 3:0 (0:0)
«Медобори» (Зелене) – «Агронива-ТНПУ» (Тернопіль) – 3:1 (0:0)
P.S. Через участь «Агрона» (В. Гаї) у аматорському чемпіонаті України їхній матч 8-го туру з теребовлянською «Нивою» відбудеться у середу, 5 серпня.