Бізнесу Тернопільщини відшкодували 411 млн грн ПДВ

Бізнесу Тернопільщини відшкодували 411 млн грн ПДВ

У січні-грудні 2018 року 110 суб’єктів господарювання Тернопільщини заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 482 млн грн, що на 54 млн грн більше, ніж у 2017 році. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

На початку січня відшкодовано платникам податків області з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 411 млн грн податку на додану вартість. «Своєчасно відшкодувати ПДВ вдалося за рахунок запровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, адже процесс повернення платникам бюджетних коштів став максимально швидким і прозорим», – сказав Ігор Юлійович.

Водночас фахівці фіскальної служби виявили зловживання окремими суб’єктами господарювання. Так, за результатами проведених перевірок упродовж 2018 року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 3 млн грн, що 2,8 млн грн більше, ніж у 2017 року.

На початок цього року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок згаданого податку становив 112 млн гривень. Із них 101 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, ще 11 млн грн – у процесі судового та адміністративного розгляду.

Залишок невідшкодованого ПДВ на розрахунковий рахунок становив 47 млн гривень.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *