Блискуча перемога баскетбольної команди «Тернопіль-ТНЕУ» (ФОТО)

2-3 лютого відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги. «Тернопіль-ТНЕУ» двічі на виїзді здолав команду «Черкаські Мавпи-2».

У першому матчі черкаські баскетболісти чинили опір супернику, але більш досвідчені тернополяни методично додавали з кожною чвертю і в підсумку перемогли із 20-очковою перевагою – 81:101.

У другій грі інтрига і боротьба була лише у першій чверті. Черкаські баскетболісти навіть певний час мали мінімальне лідерство. Однак, вже у середині другої чверті гості почали відриватися в рахунку і на велику перерву пішли з перевагою у 15 очок.

У другій половині зустрічі різниця лише зростала і як результат – блискуча перемога «Тернополя-ТНЕУ» – 109:64.