Боронив Україну до останнього подиху: на Тернопільщині попрощалися із захисником «Азовсталі» Даниїлом Сафоновим

Боронив Україну до останнього подиху: на Тернопільщині попрощалися із захисником «Азовсталі» Даниїлом Сафоновим

28-річний патрульний поліцейський Даниїл Сазонов загинув ще 2 травня під час виконання бойового завдання у зоні заводу «Азовсталь» у Маріуполі. Тіло захисника лише зараз вдалося вивезти з Донеччини. На колінах, з лампадками та молитвою зустріли теребовлянці домовину з тілом мужнього воїна, аби віддати останню шану. 

Нагадаємо, Даниїл Сафонов родом із Донецька. Народився 23 жовтня 1993 року. Коли на Донбас у 2014 році прийшла війна, переїхав до бабусі в Маріуполь. Одружився, в нього народився синочок.

Далі доля закинула його у Теребовлю, де проживає рідна сестра Ольга Мацала, котра у 2014 році теж виїхала з Донецька через війну, – повідомили у Теребовлянській міській раді.  

Тернопільщина і Теребовлянщина стали для Даниїла другою домівкою, він підписав контракт з 44-ю бригадою. Після його закінчення, у 2019 році повернувся в Маріуполь, вступив до лав патрульної поліції. 

Коли розпочався повномасштабний наступ росії на Україну, Даниїл з першого дня боронив Маріуполь від ворогів. У квітні передислокувався зі своїми побратимами до заводу «Азовсталь». Казав рідним, що до останнього буде захищати свою рідну Донеччину. 

Рідні, побратими, друзі кажуть про Даниїла як дуже світлу, добру і водночас сміливу людину. 

Попрощатись із мужнім українцем, який віддав своє життя за Україну, за нас з вами, за наше майбутнє прийшли сотні людей: рідні, побратими, друзі, колеги-патрульні поліцейські, численні співробітники поліції, представники влади, мешканці Теребовлянської громади.

Відспівали загиблого Героя у церкві святого Миколая в Теребовлі та поховали на місцевому кладовищі. 

У Даниїла Сафонова залишились дружина, шестирічний  синочок, батьки, сестра, два брати, дідусь.

Вічна та світла пам’ять Героєві! Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *