Частина ринків у Тернополі зможе відкритися в суботу

Частина ринків у Тернополі зможе відкритися в суботу

Питання щодо надання дозволу на відкриття об’єктів ринкової торгівлі розглядала робоча група спільно з керівниками (директорами) ринків та представниками ініціативних груп. Поки діяльність ринків (окрім оптових та агропродуктових) заборонена Постановою Кабміну.

З метою надання дозволу на роботу ринків, у Тернополі представники ринків спільно з міським головою Сергієм Надалом підписали лист до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. У листі йдеться про прохання розглянути Кабміном можливість надання дозволу на роботу непродовольчих ринків або надання можливості органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення щодо роботи ринків з врахуванням епідеміологічної ситуації у містах. Про це повідомляє сайт міської ради.

13 травня робочою групою відбулися індивідуальні зустрічі з усіма суб’єктами господарювання (ринками) щодо визначення статусу об’єктів ринкової торгівлі та надання рекомендацій щодо їх відкриття. А вже 14 травня робоча група виїжджала на ринки з метою надання консультацій та рекомендацій щодо дотримання заходів безпеки відповідно до рекомендацій епідеміологів.

За результатами роботи групи на оперативному штабі буде прийнято відповідне рішення.

Частина ринків, які відповідатимуть вимогам, зможуть розпочати свою діяльність у суботу. Перелік цих ринків буде оприлюднено на сайті Тернопільської міської ради додатково.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *