Чим лізинг авто вигідніший за придбання в кредит

Ключовим фінансовим інструментом придбання нових автомобілів в Україні залишається кредит. Головна причина його популярності проста і зрозуміла: автовласники звикли «платити за своє», поступово викуповуючи машину. Проте варто розглянути ситуацію, коли придбання автомашини в лізинг виявляється явно кращим за кредит.

Авто в лізинг у Львові можна оформити на вебсайті hapai.kiev.ua.

Ви вже оформили іпотеку або інший кредит

Як відомо, лізингова схема кардинально відрізняється від кредитної тим, що в ній власником автомобіля є не банк, а лізингодавець — і він же бере на себе такі зобов’язання, як:

  • страхування;
  • сплата транспортного податку;
  • обслуговування машини і т. д.

Таким чином, лізинг авто не є кредитним продуктом, тобто він ніяк не впливає на кредитні можливості і не залежить від кредитних зобов’язань. Простіше кажучи, якщо у вас вже є іпотека або інший непогашений кредит, отримати ще один кредит на купівлю нової машини може бути важко — і навпаки, взявши кредит на автомобіль, покупець машини обмежує свої можливості з купівлі нерухомості й отримання нових позик до погашення поточної. Лізинг повністю вирішує цю проблему: купуючи автомобіль за такою схемою, ви не маєте жодного кредитного навантаження, а тому купівля ще чогось обмежена виключно вашими фінансовими можливостями: можна без проблем отримати кредит на:

  • квартиру;
  • дачу;
  • новий ремонт в будинку.

Ще один супутній плюс незалежності лізингу від кредиту — це можливість купити нове авто навіть за умови недосконалої кредитної історії або складнощів з підтвердженням щомісячного доходу.

Немає достатньої суми для першого внеску

Здебільшого у кредитних пропозиціях враховується початковий внесок — причому чим більший цей внесок і менший термін кредиту, тим вигіднішою виявляється пропозиція. Акції зі «солодкими» відсотками і мінімальними переплатами в переважній більшості випадків є актуальними при оплаті 60–80% вартості автомобіля початковим внеском і терміні кредиту, що не перевищує 12 місяців. Проте якщо грошей на руках не так багато, а вкладати їх в ремонт старої автомашини не хочеться, саме лізинг може стати виходом із ситуації.

Лізингові програми тут мають відразу кілька переваг. По-перше, лізингові компанії найчастіше отримують знижки на нові машини, тобто і їм, і покупцеві автомобіль обходиться дешевше. Ну а по-друге, у великих компаніях є великий вибір лізингових програм, що пропонують різні умови початкового внеску.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares