Чистимо судини і кишечник кефіром з гречкою

Чистимо судини і кишечник кефіром з гречкою

Регулярне застосування цього натурального засобу дає можливість кардинально очистити організм від накопичених шкідливих речовин, позбутися від зайвих кілограмів, поліпшивши метаболізм і радикально покращити стан свого здоров’я.

Судини і кишечник позбудуться непотрібного і шкідливого баласту у вигляді шлаків, що призведе до активації процесів загального оздоровлення. Крім цього, покращиться робота внутрішніх органів – в першу чергу підшлункової залози, печінки та всього шлунково-кишкового тракту. Також знизиться рівень цукру в крові.

Можна взяти вже готове борошно, або самостійно приготувати його з гречки (допускається використання як звичайної, так і зеленої гречки), для чого її слід ретельно перемолоти до однорідного стану в кавомолці. Після цього готове борошно додається в кефір, потім перемішується до моменту досягнення однорідної консистенції.

Як вживати

На одну склянку кефіру – одна столова ложка готової гречаної муки. Все це бажано робити ввечері, незадовго перед сном. Готова гречано-кефірна суміш ставиться в холодильник до ранку.

Прокинувшись, засіб необхідно буде вжити приблизно за 30 хвилин до сніданку, на голодний шлунок, для найкращого засвоєння. Лікувально-оздоровчий ефект буде посилений, якщо після сну відразу випити склянку теплої води. Курсу очищення необхідно дотримуватися протягом 14 днів. Потім робиться перерва в один місяць, після чого курс можна повторити.

В крайньому випадку можлива заміна кефіру на несолодкий йогурт, краще домашнього приготування. У суміш допускаються добавки у вигляді шматочків сухофруктів, свіжих фруктів або овочів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares