Діамантовий живопис

В Україні усе більшої популярності набуває такий новий вид рукоділля, як діамантова мозаїка. Сьогодні кожен має можливість придбати відповідний набір і самостійно викласти з нього картину маленькими кольоровими випуклими фрагментами мозаїки, що мають квадратну або круглу форму. Детальніше про набори можна дізнатися на сайті https://vechornytsi.com/catalog/almazna-mozaika-ta-strazi.

Картини будь-якої тематики

Окрім камінців з акрилу до наборів, що пропонують на сайті vechornytsi.com.ua входить і багато інших речей.

  1. Основа виробу. Вона складається зі щільного полотна, з нанесенням на його лицьову сторону символьної схеми, що має високу якість.
  2. Інструкція, яка є ключем до схеми.
  3. Пінцет, або ж олівець клейового типу.
  4. Коробочка невеликих розмірів, що служить органайзером камінцям.

Вивчаємо інструкцію

Для початку необхідно приготувати місце для роботи. Його поверхня має бути рівною і мати значний розмір, щоб була можливість викладати мозаїку. Полотно слід вирівняти, розгорнути і покласти під прес, яким, для прикладу, можуть виступити грубі книжки.

Далі потрібно зайнятися захисною плівкою клейової основи, шар якої відгортається та знімається поступово, по мірі того, як викладається картина.

Щойно викладені мозаїчні рядочки дещо рухаються, тож, якщо є така потреба, вони підрівнюються за допомогою лінійки. Потрібно, щоб пройшла доба і лише тоді вони приклеяться по-справжньому міцно.

Вже готову картину оформляють під скло у рамку, або ж покривають акриловим лаком. Такий виріб матиме дивовижний вигляд, виблискуючи та переливаючись на світлі.

Серед широкого асортименту магазину кожен зможе вибрати потрібний пейзаж, натюрморт, чи іншу тематичну картину. Таке хобі сподобається і досвідченим майстриням і початківцям, і дорослим і дітям! Усі, хто присвятить свій вільний час діамантовому живопису, отримають неабияке задоволення, а також результат, що перевершить найкращі очікування.

Викладення стразами

Крім того, існують і набори, які викладають стразами. Спосіб викладення таких картин – дещо інший.

Стразами називають камінці зі скла зі спеціальним огранюванням, що створює імітацію дорогоцінного каміння.

Стрази в наборах передбачені на клейовій основі, а клеять їх праскою. В такому випадку, як матеріал виступає тканина, на яку нанесений малюнок. Спеціальні позначки кружечками на тканині вказують, куди потрібно викладати стрази.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares