Дієві способи зміцнення судин

Дієві способи зміцнення судин
У деяких людей причина постійних запаморочень, загальної слабкості організму, зниженого тиску, тромбозу, появи холестеринових бляшок у кровоносних судинах, варикозу кінцівок або синців криється в одному. Але вони, так і не з’ясувавши цієї причини, намагаються лікувати кожну проблему окремо. Відтак, лікування проходить безрезультатно. А все тому, що перераховані симптоми можуть бути наслідком однієї причини – слабких кровоносних судин.

Розповідаємо про народні засоби для поліпшення працездатності судин.

Екстракт деревію

З давніх часів деревій використовується як лікувальний засіб. Одна з чудових властивостей цього дивного рослини в тому, що він стимулює зміцнення стінок судин і підвищує їх еластичність.

Приготуйте екстракт наступним чином: в окріп (200 мг) потрібно додати сухий подрібнений деревій (1 ст. л.), поставити на слабкий вогонь, потім повільно довести до кипіння. Варити близько 10 хвилин. Зняти з вогню і настоювати близько години. Після цього настій процідити.

Екстракт приймати в день 3-4 рази по 1 ст. л. за півгодини до їжі.

Екстракт меліси

Меліса – популярна лікарська рослина, в листі якого містяться речовини, що сприяють очищенню судин, зняттю спазмів, які нормалізують роботу серця і регулюють тиск.

Приготуйте екстракт з меліси наступним чином: в окріп (200 мг) необхідно додати сухе листя меліси (1 ст.л.) і залишити на годину. Після настоювання процідити. Вживати екстракт двічі в день по 100 мл, бажано вранці та ввечері.

Родзинки

Сушені ягоди винограду виділяються своїм смаком і корисними якостями. Вони позитивно впливають на стан судин, зокрема, підвищують пружність стінок судин, сприяють підвищенню гемоглобіну.

Рецепт: увечері замочіть родзинки (3 ч.л.) в склянці гарячої води (200 мг). Прокинувшись, з’їжте родзинки і випийте склянку теплої води.

Фізичне навантаження

Для регулювання роботи кровоносних судин фізичні навантаження дуже корисні. Адже малорухливий спосіб поступово погіршує самопочуття і стан організму, виникають проблеми в різних органах або в цілому в організмі людини. Посильні фізичні навантаження підвищують опірність організму хворобам і не допускають ослаблення і зниження працездатності судин. Можете частіше ходити пішки, поступово збільшуючи час прогулянок.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares