Допомогу в розмірі 1000 гривень пенсіонери та інші незахищені верстви населення отримають автоматично: слово за парламентом

Допомогу в розмірі 1000 гривень пенсіонери та інші незахищені верстви населення отримають автоматично: слово за парламентом

Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша. Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час інтерв’ю телеканалу ICTV.

Як повідомила Лазебна, уряд визначив порядок виплати одноразової допомоги в сумі 1000 гривень для пенсіонерів, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадян, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

«У разі, якщо парламентом в найближчі дні буде прийнято зміни до державного бюджету, нам потрібно буде близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати», – заявила Марина Лазебна.

 

Довідка

Уряд прийняв постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році у зв’язку із глобальною кризою, викликаною коронавірусом. Відповідне рішення, розроблене Міністерством соціальної політики, було прийняте 1 квітня на засіданні уряду.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *