Дитяча плоскостопість. Як її побороти?

Дитяча плоскостопість. Як її побороти?

Близько чверті всіх дітей на планеті страждають таким серйозним порушенням опорно-рухового апарату як плоскостопість. Ситуація ускладнюється тим, що батьки дуже часто не звертають увагу на поради лікарів та запускають проблему. Але не варто чекати, що хвороба пройде сама по собі. Якщо її вчасно не лікувати, це призведе до проблем із суглобами, швидкої втомлюваності, проблем зі спиною, тощо. Що потрібно робити вже зараз, щоб уникнути серйозних ускладнень?

Дитяча плоскостопість. Як її побороти?

Як виникає та до чого призводить плоскостопість?

У здорової людини стопа має сферичний вигин посередині. Саме завдяки цьому вигину вона амортизує удари стопи об поверхню під час ходіння чи бігу. При плоскостопості такий вигин відсутній, тому стопа не може амортизувати навантаження в повній мірі. Ці поштовхи переходять на інші частини ноги, наприклад коліно, а також хребет.

Плоскостопість може бути поперечною та поздовжньою. В залежності від того, коли хвороба була виявлена, її ділять на вроджену та набуту. У переважної більшості дітей плоскостопість набута, оскільки вони часто носять незручне взуття, і далеко не всі батьки приділяють достатньо уваги цій проблемі.

Найбільш ефективний спосіб боротьби з дитячою плоскостопістю — купити дитячі ортопедичні устілки.  Перейдіть за посиланням, щоб дивитися каталог у інтернет-магазині Ортоп

Які можливі наслідки плоскостопості, що не лікується?

  • Проблеми опорно-рухового апарату. Тазостегнові і колінні суглоби отримують підвищене навантаження, в результаті чого виникають постійні болі у нижніх кінцівках.
  • Зміщення міжхребцевих дисків та викривлення хребта. через це запускається кровоносні судини та нервові закінчення. В результаті розвивається захворювання внутрішніх органів через порушення кровообігу.
  • Постійні головні болі через викривлення шийного відділу хребта.
  • Неправильна осанка, порушена постава, постійні больові відчуття у спині.

Зверніться у магазин Ортоп, щоб вибрати ортопедичні устілки для дитини — це найкраща можливість піклуватись про здоров’я вашої дитини.

Дитяча плоскостопість. Як її побороти?

Користь ортопедичних устілок

Головне завдання, яке вирішують ортопедичні устілки — розвантаження ослаблених м’язів та розподіл навантаження по всій поверхності стопи. Вони виготовляються на спеціалізованих підприємствах. Проте щоб отримати максимальну користь для здоров’я ніжок дитини, варто обов’язково отримати консультацію лікаря-ортопеда. Саме він допоможе визначити додаткові параметри, за якими можна робити замовлення.

При більш  ускладнених формах лікар може призначити носити ортопедичне взуття. Зовні воно таке ж, як і звичайне взуття, проте має особливу конструкцію. У таких моделях більш жорстка п’ятка та міцна підошва. Вони зазвичай виконуються лише з натуральних матеріалів, наприклад текстилю або шкіри.

Де придбати ортопедичні устілки для дітей в Україні?

Медичний центр Ортоп пропонує найширший асортимент ортопедичних устілок та взуття найвищої якості. Наші центри розташовані у різних частинах Києва. Крім того, є можливість замовити доставка в будь-яку точку України.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares