ФК «Нічлава» з Копичинців – бронзовий призер ветеранського чемпіонату Тернопільщини

19 вересня в Копичинцях на затишному стадіоні «Над ставом» відбувся поєдинок 10-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів 2020 року між місцевою командою «Нічлава» та гостями з ФК «Гаїв Шевченківські» (Байковецька громада). Про це повідомляє сайт АФТ.

Господарі поля першими відкрили рахунок. На 15-й хвилині відзначився футболіст «Нічлави» Олександр Окрушко. Через чотири хвилини гості завдяки точному удару Віталія Козака рахунок зрівняли (1:1). Довгий час на полі була рівновага, хоча боротьба була дуже напруженою, арбітру матчу теребовлянцю Ігорю Мудрику довелося показати футболістам три жовті картки (доволі багато, як для ветеранських матчів). І все ж таки наприкінці матчу господарям вдалося вирвати перемогу завдяки зусиллям вірменина за національністю Армена Хасікяна (2:1).

Ця перемога забезпечила «Нічлаві» – дебютанту ветеранських обласних змагань, бронзові медалі чемпіонату Тернопільської області 2020 року.

Перенесений матч 7-го туру: «Агрон-Агропродсервіс» (Настасів) – «Нічлава» (Копичинці) – 3:0.

Наступної суботи, 26 вересня, відбудеться два поєдинки заключного 10-го туру: «Ветеран-ЗУКФ» (Тернопільський район) – «Агрон-Агропродсервіс» (Настасів), «Ветеран» (Товсте) – «Галич» (Збараж).

З турнірної точки зору особливо цікавим обіцяє бути перший матч, в якому зустрічатимуться лідери ветеранського чемпіонату. Команда «Ветеран-ЗУКФ» з Тернопільського району ще має певні шанси поборотися з «Агроном-Агропродсервіс» за титул кращої ветеранської команди Тернопільщини 2020 року.