Характеристики камери iPhone XS

Нові функції фотозйомки на xs айфон виводять найпопулярнішу у світі камеру на новий рівень. Завдяки двом заднім камерам, фронтальній камері TrueDepth і вдосконаленому нейронному двигуні iPhone XS позбавляє вас необхідності купувати камеру для вашого бізнесу.

Мегапікселі камери iPhone XS

iPhone XS оснащений двома 12-мегапіксельними задніми камерами та 7-мегапіксельною фронтальною камерою. І, як ви, напевно, знаєте, що більше кількість мегапікселів у вашої камери, то чіткіше зображення вона зможе знімати. Таким чином, з XS ви зможете знімати чіткі зображення у форматі високої чіткості.

Функції передньої та задньої камери iPhone XS

Фронтальна камера iPhone XS має ширококутний об’єктив. Завдяки абсолютно новій стабілізації відео, він записує відео у форматі HD 1080p, яке ідеально підходить для відеоконференцій.

Подвійні задні камери iPhone XS забезпечують більшу глибину різкості. Одна камера має ширококутний об’єктив, а друга – телеоб’єктив. Разом вони забезпечують подвійну оптичну стабілізацію зображення (Dual OIS), що допомагає робити чіткіші та різкіші зображення. І знімайте відео 4K зі швидкістю до 60 кадрів за секунду.

Поради щодо використання камери iPhone XS для бізнесу

В App Store ви знайдете понад 235 000 програм для бізнесу. І багато хто з них повною мірою використовують розширені функції камери iPhone XS. Ось лише невелика частина того, як камера iPhone XS може принести користь вашому бізнесу. Цю та інші моделі є на apptown.com.ua.

Оцифрування паперових документів

В App Store є ряд додатків, які перетворюють об’єктив вашого iPhone XS на потужний сканер. .tif або .pdf.

Багато форм бухгалтерського програмного забезпечення також використовують цю технологію для швидкого та простого завантаження комерційних квитанцій. Це позбавляє клопоту, пов’язаних з управлінням і записом вашого грошового потоку.

Перекласти текст для транскордонного бізнесу

Такі програми, як Google Translate, використовують камеру iPhone XS для перекладу тексту з однієї мови на іншу. Просто вкажіть, яку мову ви записуєте і якою мовою вам потрібно її перекласти. Потім наведіть камеру на текст, який хочете прочитати, і автоматично переведеться на екран.

Пам’ятайте, такі програми не ідеальні, тому не варто покладатися на них для перекладу важливого контракту. Але якщо ви у відрядженні, вони ідеально підходять для переведення меню або вказівників.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *