Голова Тернопільської ОДА Степан Барна: «Героїзм нашого війська бентежить ворогів»

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна: «Героїзм нашого війська бентежить ворогів»

14 жовтня ми відзначали День Покрови Пресвятої Богородиці, яка століттями захищала українське військо, підтримувала героїзм нашого народу у захисті своєї землі.

Понад тисячу років традиції християнства Пресвята Богородиця впевнено вела нас до здобуття та утвердження власної держави. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час урочистостей з нагоди Дня захисника України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, які відбулися на Театральному майдані Тернополя.

«2014 рік був періодом зламу свідомості і повернення довіри до нашої армії і віри в те, що тільки ми самі здатні захистити свою землю. Недаремно багатьох шовіністів корчить від словосполучення Збройні сили України, Національна гвардія та Українська церква. Тому що наша армія – це 250 тисяч військових, які захищають нас на Сході України та проявляють унікальні навики ведення бойових дій з російським окупантом», – наголосив Степан Барна.

Участь в урочистостях на головній площі міста взяли підрозділи Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції. Також вперше урочисту клятву склали курсанти Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою і фізичною підготовкою та ліцеїсти Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Текст клятви зачитав вихованець 10-А класу Коропецького ліцею-інтернату Дмитро Семенишин.

«Дякую всім військовим з’єднанням на території області, структурам та підрозділам, котрі задіяні до проведення заходів, спрямованих на відновлення територіальної цілісності нашої держави. Водночас, звертаюся до наших курсантів та ліцеїстів: сьогодні ви маєте унікальну можливість вчитися у наших воїнів та переймати їх досвід і навики. Ми повертаємо нове життя у наші військові коледжі у Збаражі і Коропці, а також у військові частини у Тернополі, Теребовлі, Чорткові та Бережанах. І це є найкращим свідченням того, що Тернопільщина здатна формувати майбутню еліту Збройних сил України», – підкреслив Степан Барна.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *