Головний санітарний лікар Віктор Ляшко перебуває на Тернопільщині: деталі візиту (фото)

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко перебуває на Тернопільщині: деталі візиту (фото)

Віктор Ляшко ще вранці під час брифінгу анонсував свій приїзд на Тернопільщину. На своїй сторінці у фейсбуці він повідомив про своє прибуття на територію області та окреслив завдання, які ставить перед собою: 

  • Перевірка роботи обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, – йдеться у дописі. –  Візит до медичного закладу, який є визначеним як госпітальна база для прийому та лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Зустріч та спілкування із медичними працівниками. Мені важлива думка та оцінка ситуації тих, хто на передовій бореться із COVID-19.

Попередньо було відомо, що після зустрічі в Тернопільській ОДА головний санітарний лікар поспілкується з журналістами. Та цю зустріч відмінили в останній момент. Єдине нам повідомили, що посадовець самостійно обире лікарні, які інспектуватиме. Чи буде серед них Монастириська теж не кажуть.

Однак допис Віктора Ляшка прокоментувало багато жителів Монастириська з проханням відвідати їх місто.

“Доброго дня!Ми жителі Монастирищини дуже надіємося ,що ви завітаєте відвідати безпосередньо нашу лікарню у м. Монастириська, що Ваш візит не зупиниться лише на Тернополі, наша лікарня та люди потребують вашої допомоги, тому що немає уже сил боротися з місцевою корупцією, єдина надія на вас!, – йдеться у коментарі Іванни Сивак.

 

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares