Каталог Avtopro.ua або як полюбити зиму

Каталог Avtopro.ua або як полюбити зиму

Зима. -15С. Автомобіль. Це одні з найбільш наболілих слів для автомобіліста. Чи варто використовувати транспорт в холодну пору.Что робити в такій ситуації? Для впевненої їзди при температурі мінус необхідно перевірити чотири системи. Від кожної з них залежить надійність і безпеку.

  1. Шини.
  2. Акумулятор.
  3. Свічки.
  4. Масло.

Як вибрати правильно змазувальний матеріал? Перед водієм стає складне завдання. Чому? По-перше, на ринку представлена величезна кількість продукції з багатообіцяючими логотипами і різними цінами. По-друге, безліч порад від друзів і приятелів збивають з вірного шляху. Що робити? Слід пам’ятати, що кожному мотору потрібно не яке-небудь, а саме те масло, яке рекомендує виробник.

Як по маслу

Дізнатися параметри просто – заглянути в книгу, яка додається до кожного авто. В інструкції уточнюється коефіцієнт в’язкості. Якщо у Вас інструкція на іноземній мові, тоді необхідно знайти поєднання цифр, розділених англійської буквою W (Winter – зима). А далі діємо за принципом першочерговості. Перша цифра вказує на те, до якої мінімальної температури масло буде циркулювати в моторі без особливих труднощів. Плюс необхідно відняти 35. Всі цифри після W вказують на літній температурний режим. Наприклад, 5W-20 вказує на те, що моторне масло забезпечує нормальну роботу системи від-30С до +20 С.

При виборі мастильного матеріалу важливо дотримуватися параметрів, зазначених в інструкції виробника, щоб не нашкодити мотору. В іншому випадку, збільшиться потужність двигуна, підвищиться споживання бензину або дизеля. Поломку мотора не минути, адже присадки до Geely кардинально відрізняються від присадок до Mitsubishi.

Ціна не має значення. Адже дорогою мастильний матеріал не врятує мотор на останньому “диханні”, а дешеве масло – потужний двигун.

Звертайте увагу на дату випуску, номер і серію партії, штрих-код. Він повинен бути чітким і зрозумілим. Моторні масла часто входять в Топ продукцію, яку підробляють.

Де купити оригінальне моторне масло?

Електронний каталог Avtopro.ua зібрав понад 160 тис. учасників з усіх куточків України. Тут Ви купите запчастини без посередників. У тематичному розділі представлена оригінальна продукція. Знайти слушно масло можна за допомогою 3 способів. У пошуковій системі вказати найменування транспортного засобу.

  1. Шукайте мастильний матеріал по Vin коду. Зашифровані цифри знаходяться на двері водія або під кріслом пасажира.
  2. Вкажіть марку авто і рік випуску. У розділі Блок – поршнева група зі списку вибирайте моторне масло.
  3. Зверніться за допомогою до продавця безпосередньо. Досить зайти на Форум Avtopro.ua і отримати відповідь на хвилююче питання.

В незалежності від того, необхідно моторне масло влітку або взимку, замовляйте мастильний матеріал сьогодні на сторінках каталогу Avtopro.ua.Спілкуйтеся безпосередньо з продавцями. Звертайте увагу на їх рейтинг та відгуки клієнтів. Так ви зможете знайти надійного співробітника на весь час експлуатації авто. Любіть зиму разом з улюбленим транспортним засобом.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *