Коронавірус: у Тернополі хворіють люди «активного віку» – мерія просить бути відповідальнішими

Коронавірус: у Тернополі хворіють люди «активного віку» – мерія просить бути відповідальнішими

Епідемологи закликають тернополян ретельніше дотримуватися карантинного режиму

Під час засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом лікар-епідеміолог Володимир Паничев надав інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 у Тернополі та області, повідомляє прес-службі міської ради.

«Станом на 10 годину ранку 10 квітня лабораторно підтверджено 196 випадків захворюваності на COVID-19. За весь період зафіксовано 5 летальних випадків. На жаль, 77 % осіб, які захворіли на COVID-19, – це люди активного віку (30-65 років). Це свідчить про неналежне дотримання обмежувальних карантинних заходів мешканцями, – зазначає Володимир Паничев. – З позитивного варто відзначити, що графік динаміки захворюваності свідчить про те, що ріст захворюваності щоденно має тенденцію до стабілізації, а середньоденна кількість підтверджених нових випадків захворювання на коронавірус складає приблизно 25 осіб. З точки зору епідеміології – це те, до чого ми прагнули – запобігання різкого росту захворюваності. З наближенням вихідних і свят ми ризикуємо втратити цей результат. Я, як лікар-епідеміолог і фахівець цієї сфери, вважаю, що заходи потрібно посилювати».

Нагадаємо, у Тернополі станом на сьогодні, 10 квітня, під спостереженням знаходяться 233 контактних особи, 10 з них були обстежені лабораторно. Також є 563 людини, які прибули з-за кордону та перебувають під спостереженням.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares