На Тернопільщині святитимуть паски біля дворів і в пекарнях: що вирішили на Раді Церков

На Тернопільщині святитимуть паски біля дворів і в пекарнях: що вирішили на Раді Церков

У Тернопільській області духівники краю та представники влади взяли участь в онлайн засіданні обласної Ради Церков. Під час нього обговори способи мінімізувати контакти жителів краю на свята. Члени обласної Ради Церков Тернопільщини підтримують карантинні заходи під час Великодніх свят, повідомили в облдержадміністрації.

«Щороку ми з нетерпінням очікуємо Великодня, з ним пов’язано багато чудових традицій. Однак цього року ми змушені відзначати світле свято Воскресіння Христового в особливих умовах. Ми розуміємо, що саме пасхальний період може бути часом найбільшого поширення коронавірусу. Тому відповідальність представників релігійних організацій і громад зараз є особливо важливою. Ми закликаємо всіх мешканців краю залишатися вдома, брати участь у святкових богослужінь онлайн та не наражати на небезпеку себе і своїх рідних», – зазначив голова ТОДА Володимир Труш.

Очільник краю нагадав, що у храмі чи іншому приміщенні релігійної організації може перебувати до 10 осіб сукупно із розрахунку 1 особа на 5 м. кв. Всі вони обов’язково мають мати засоби індивідуального захисту.

Жителі сіл та селищ зможуть також посвятити Великодні кошики поблизу воріт приватних домівок. Наразі не повідомляють, як саме це відбуватиметься.

А у містах обіцяють запросити свщеннослужителів у пекарні і освятити паски до продажу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *