Коронавірус: у Тернополі медиків безкоштовно довозитимуть на роботу

Коронавірус: у Тернополі медиків безкоштовно довозитимуть на роботу

Медики, які забезпечують життєдіяльність міста в умовах карантинного періоду, будуть користуватися спеціальними рейсами безкоштовно. Для цього їм видадуть спеціальні персоніфіковані електронні картки.

Ці картки будуть дійсні при наявності посвідчення особи та, маючи засоби індивідуального захисту (медичну маску). Про це повідомили у прес-службі Тернопільської міськради.

«Інші категорії громадян, які мають право на проїзд у громадському транспорті у час надзвичайної ситуації, отримують звичайні спецперепустки. Зокрема: працівників  підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста Тернополя, в тому числі працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, а також працівників підприємств і організацій, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, Тернопільської дирекції  АТ „Укрпошта”, працівників аварійних служб виключно при наявності посвідчень та в захисних масках», – йдеться у повідомленні.

Для забезпечення перевезення працівників спецрейсами у міськраді просять надіслати на електронну пошту [email protected] лист із найменуванням організації із коротким описом про здійснювану діяльність у час карантину (обґрунтуванням її необхідності), контактним номером телефону та список працівників, для яких необхідно забезпечити перевезення (прізвище, ім’я та по батькові).

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares