Кращі смартфони від Samsung

Нелегко сучасному покупцеві вибрати новий смартфон. Навіть якщо серед усього розмаїття він визначився з брендом, його чекає цілий ряд пристроїв самих різних лінійок, які часом перетинаються і навіть конкурують між собою. Тож варто краще розібратися, яким може бути мобільний телефон Самсунгі що за характеристики у таких смартфонів. 

Занурюємося в модельний ряд Samsung

Щоб краще усвідомити масштаб проблеми з продуктовими лінійками компанії, варто згадати 2019 рік, коли Samsung випустила одних лише флагманів близько 10 штук. 

Сьогодні вже недостатньо мати один флагманський пристрій. Виробники смартфонів намагаються зайняти будь-яку доступну нішу на ринку. 

Через таку сегментації у Samsung, як і у багатьох інших виробників, твориться справжній хаос в продуктових лінійках. Тільки за перші 2 місяці 2020 року Samsung випустила 5 флагманів, беручи до уваги їх 5G-варіації:

1. Galaxy S10 Lite – доступний флагман. 

2. Galaxy Note 10 Lite – доступний флагман з пером S-Pen. 

3. Galaxy S20 – просто флагман. 

4. Galaxy S20 Plus – флагман побільше. 

5. Galaxy S20 Ultra – флагман серед флагманів. 

Приблизно таку ж ситуацію ми спостерігаємо і в середньо-бюджетному сегменті. 

Samsung A-серія

A-серія – це найширша лінійка, що включає в себе як дуже дешеві моделі, так і середньо-бюджетні з непоганими характеристиками. Ця ж лінійка є і найбільш продаваною в поточному портфоліо компанії. Якщо ми візьмемо 10 найбільш продаваних смартфонів за 2019 рік, три з них будуть виробництва Samsung і все три – це A-серія. 

Смартфони A-серії відрізняються бюджетними матеріалами незалежно від ціни. Навіть Galaxy A71 повністю зроблений з пластику, а екран прикриває бюджетне скло Gorilla Glass 3, випущене ще в січні 2013 року. У той же час вся A-серія, за винятком початкових моделей, має Super-AMOLED екрани, чим вигідно відрізняється від багатьох інших бюджетних і середньо-бюджетних смартфонів.

Samsung S-серія

Galaxy S – це флагманська лінійка, яка завжди включала в себе все краще, що було в арсеналі компанії. Перші два апарати цієї серії (Galaxy S і Galaxy S2) випускалися у величезній кількості варіантів. Дизайн одного і того ж Galaxy S2 для різних ринків і навіть різних операторів усередині одного ринку помітно відрізнявся.

З виходом Galaxy S3, Samsung змінила свій підхід до флагманів і перестала випускати десяток варіацій одного і того ж пристрою. Цей смартфон став одним із найбільш продаваних за всю історію бренду. Перемогти його рекорд зміг тільки наступний флагман – Galaxy S4, який розлетівся по світу тиражем в 80 мільйонів штук!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *