Кравчук хоче від Порошенка пенсію

Кравчук хоче від Порошенка пенсію

Перший президент Леонід Кравчук хоче, аби його теперішній колега Петро Порошенко призначив йому пенсію. Про це він сказав сказав в інтерв’ю “Главком”

Сьогодні два президенти із п’ятьох отримують зарплату – це Петро Порошенко і Віктор Ющенко (користуючись правом довічного грошового утримання). Два президенти за минулий рік отримали по третині млн грн виплат. Натомість Леонід Кравчук і Леонід Кучма отримують лише депутатську пенсію, пише видання, але не вказує сум.

«Хай їм буде соромно, діючому президентові, зокрема. Мало того, що ми не отримуємо президентські зарплати, я отримую пенсію депутата. Аби я до цього не був депутатом, то у мене не було б пенсії взагалі. Я це питання ставив і ставлю часто перед ними», – заявив Кравчук.

«Я проживу за ту пенсію, яку мені дають, але справа не в тому. Навіть президент Білорусі Лукашенко зробив так, щоб Станіславу Шушкевичу призначили пенсію (приблизно $220). Я їм кажу, призначте мені 5 копійок. Я буду журналістам казати про президентську пенсію у 5 копійок і навіть не ображатимуся.

Але коли я позбавлений взагалі статусу президентського утримання та визнання після президентської роботи, то те, що записано в Конституції, що ця посада довічна, виглядає посміховиськом. Я це питання ставив перед Кучмою, коли він був президентом, перед Ющенком, перед Януковичем і перед Порошенком», – додав перший президент.

 

Схожі публікації

1 коментар

  1. Ярко

    Не гоже пане Президент нашого першого у самостійній і незалежній України Президента Леоніда Кравчука на схилі літ посилати юнгою на Чорноморський флот. Це Леонід Макарович, що збирав вишиті рушники й короваї на Теребовлянському виборчому округу на Тернопільщині замість померлого чесного Романа Купера.Із 36 вільних округів перший ідеолог і хрещений батько нинішніх олігархів, що наплодив як грибів після дощу. Леонід Макарович гідний пенсії. А то виходить маємо те, що маємо. І багаті плачуть.Дайте.хоч на хліб з маслом, а ікру на стіл принесуть як й ” Українську з перцем”.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *