Кременчанин Дмитро Мазурчук – 21-й на Континентальному Кубку з лижного двоборства

Другий день змагань Континентального Кубка з лижного двоборства в словенській Планіца став успішним для українського спортсмена, повідомляєSkijumping. UA.

Дмитро Мазурчук продовжує радувати своїми виступами, “лижник комбінатор” з Кременця зумів потрапити до тридцятки найкращих, фінішувавши на 21 місці.

Після “стрибкової” серії в нашого спортсмена було 11 місце, однак на лижні Діма програв 11 місць.

Олександр Шумбарець зайняв 49 місце, Іван Пилипчук 52, дебютант змагань Артем Куцевич – 54 місце.

Щодо переможців, то цього сезону лише представники Німеччини та Норвегії розігрують медалі найвищого гатунку.