Любив життя, історію та Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Андрієм Горобцем

Любив життя, історію та Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Андрієм Горобцем

Андрій Горобець з Мельнице-Подільської любив життя, історію, Україну і мандрівки цікавими краєзнавчими місцями рідного краю. А ще він був дуже щирою, доброю, світлою людиною. 29 серпня Андрію виповнилося всього 44 роки. А 21 вересня український захисник загинув, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Сухий Ставок на Херсонщині та  отримавши осколкові поранення несумісні з життям. Андрій був навідником кулеметного взводу однієї із бойових бригад. 

Ніколи не побачать уже свого красивого, усміхненого сина мама Ярослава, тато Михайло, не обійме брата сестра Оля. Не пригорнеться до найдорожчої коханої людини дружина Ірина. 

«28 вересня Чортківщина попрощалася з Героєм, який поклав життя за свободу та незалежність України в бою проти російських окупантів. Свого земляка, навідника кулеметного взводу однієї з бойових бригад, солдата ГОРОБЦЯ Андрія, 1978 року народження, в останню дорогу провели жителі Мельнице-Подільської територіальної громади.

Йому назавжди буде 44 роки… Надзвичайно світла людина, як згадують всі, хто знав Андрія. Тому це важка і непоправна втрата для рідних і близьких захисника. Ми повинні зробити все для того, щоб перебороти це зло, яке прийшло в нашу домівку, аби у майбутньому така ж біда не повторилася з нашими дітьми та внуками…», – співчуття рідним та близьким висловили у Чортківській районній держадміністрації. 

«З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка – захисника України. Горобець Андрій Михайлович, уродженець Мельнице-Подільської, виявивши стійкість і мужність 21 вересня 2022 року віддав своє життя за рідну Україну, отримавши осколкові поранення несумісні із життям.

Другий відділ Чортківського РТЦК та СП висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця, глибоко сумуємо разом з родиною. Вічна пам’ять та слава мужньому захиснику!» – повідомив начальник другого відділу Чортківського РТЦК та СП підполковник Богдан Вербицький.

  “Ми люди, ми живі душі, нас болить кожна смерть, бо кожна людина це особистість, це окремий всесвіт власних поглядів, роздумів і переживань, втрата одного такого змінює все, настрій, погоду, епоху…

Наша Мельниця-Подільська збідніла, ми знову втратили свого брата, сина, героя… Сумно! 

Андрій Михайлович Горобець – історик. Пам’ятаю, як він азартно шукав мене щоб передати сімейні фото реліквії, архівні фото медичних працівників Мельнице-Подільської лікарні в якій його батько Михайло все своє життя служить вправним лікарем-хірургом… Я часто викладаю їх у групі, це заслуга Андрія… Дякую друже! І нескінченну кількість разів дякую за те, що ти є, саме так є, був і будеш нашим поважним, класним, яскравим, щирим і надзвичайно поважним мельничанином!  Ти – Герой України!» – поділився у групі Мельниця-Подільська: минуле та сьогодення» Олег Гаврилюк.

Сотні людей, жителі громади, знайомі, друзі, побратими провели мужнього воїна до місця вічного спочинку. Тепер Андрій разом з небесним воїнством боронитиме Україну та своїх рідних з небес. 

Вічна пам’ять Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *