Магнітні бурі у березні

Відразу чотири магнітні бурі очікуються в березні 2019 року. Також за словами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, на Землі очікується ще майже 10 магнітних коливань.

Потужна магнітна буря накриє Землю 18 березня, при цьому неспокійна геомагнітна ситуація почнеться вже 14 березня. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. При цьому період до 14 березня повинен бути спокійним. 16, 28, 29 березня відбудутья  магнітні бурі середньої інтенсивності. 19, 21, 22 березня очікують потужний спалах на Сонці.

У дні магнітних бур значно підвищуються ризики для здоров’я людей. Особливо вразливими в такі періоди вважаються нервова і серцево-судинна системи. Можуть відбутися різкі зміни емоційної активності, в тому числі апатія, напади головного болю, зниження працездатності, неуважність, стомлюваність, сонливість. У цей час метеочутливим людям рекомендується уникати перенапруження, більше відпочивати, не пити алкоголь і дотримуватися дієти. Крім того, експерти радять у ці дні проводити більше часу на свіжому повітрі і уникати стресів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *