Малий бізнес Тернопільщини поповнив місцеві скарбниці, сплативши понад 587 млн грн єдиного податку

Малий бізнес Тернопільщини поповнив місцеві скарбниці, сплативши понад 587 млн грн єдиного податку

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Упродовж січня-жовтня 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Тернопільщини 587 млн 9,9 тис. грн єдиного податку, це на 20,2 млн грн більше, ніж очікувалося. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 37 млн 304,4 тис. гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За десять місяців цього року вони сплатили 370 млн 297,9 тис. грн єдиного податку, що на 35 млн 263,8 тис. грн більше, ніж минулоріч. Юрособи-спрощенці перерахували за цей період 69 млн 770,6 тис. грн єдиного податку. Це перевищило очікувані надходження на 7,9 відсотка або плюс 5,1 млн гривень.

Платники фіксованого сільськогосподарського податку, а це четверта група спрощенців, сплатили цьогоріч 146 млн 941,4 тис. грн єдиного податку. Приріст до минулого року склав 2 млн 575,5 тис. грн цього платежу, а до очікуваних – 9,8 млн гривень.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares