Мав чітку патріотичну позицію: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ярославом Калиняком

Мав чітку патріотичну позицію: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ярославом Калиняком

Добрий, відповідальний, справедливий… Справжній патріот і гарний господар. Такі щирі слова кажуть про Ярослава Калиняка ті, хто знав його, поважав і любив.

Ярослав Калиняк із Коропця уже 27 лютого пішов захищати Україну, свою сім’ю і нас з вами. Чоловік завжди мав чітку патріотичну позицію, для нього Україна була понад усе. До речі, у Героя є два брати, один з них також боронить на фронті рідну землю.  

Воював Ярослав у гарячих точках. Загинув 21 вересня у боях з російськими окупантами під час авіаційного нальоту поблизу селища Спірне Донецької області. Ярославу було лише 48 років. Осиротіла донька Марійка, вдовою залишилася дружина, ніколи більше не обійме свого Ярослава мама Ганна…   

  «Біль… За нас і наші майбутні покоління загинув справжній патріот Ярослав Дмитрович Калиняк, 1974 року народження.  Подяка і низький уклін до землі сильному, доброму Герою Ярославу. Великі співчуття матері, дружині,  дочці за цю важку невимовну скорботу, яку їм нести, а нам з великим жалем розділяти і прикладати усі зусилля, щоб жертва загиблого Ярослава була не марна! Вічна пам’ять! Спокій світлій душі…» – щирі співчуття рідним українського захисника висловила Коропецька селищна рада.

Сотні жителів Коропця зустріли на колінах та з квітами траурний кортеж з тілом воїна. У церкві Успіння Пресвятої Богородиці відправили панахиду та чин похорону. Поховали Ярослава Калиняка на місцевому кладовищі.

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *