“Медобори” – переможці першого кола другої ліги!

У неділю, 30 червня, в другій обласній лізі відбувся завершальний , 11-й тур першого кола. Скориставшись осічкою “Поділля” з Васильківців, з комфортним відривом переможцями першого кола стають “Медобори” із Зеленого (Гусятинський район), які зуміли святкувати перемогу над доволі непоступливою “Панорамою” з Млинівців (Зборівський район) – 2:0, повідомляє Спорт Тернопільщини з посиланням на ФФТО.

Гості атакували зрідка, зробивши акцент на грамотній надійній грі в обороні. Як наслідок у першому таймі глядачі побачили обмаль гострих моментів, як біля одних, так біля інших воріт. Не змінилася ситуація і по перерві. Лише в середині другого тайму “Медобори” відкрили рахунок у матчі. Граючий тренер зеленчан Степан Клекот знайшов шпарину в обороні суперника, віддав передачу на нападника Сергія Полянчука, який пробив повз голкіпера – 1:0. А вже за кілька хвилин відзначився і сам Степан Клекот. У затяжній атаці він відгукнувся на простріл Павла Деньковича і відправив м’яча в порожні ворота – 2:0. Після цього зеленяни взяли гру під свій контроль і не давши супернику шансів на взяття воріт, довели матч до перемоги. Вікторія виявилася не легкою, але дуже важливою, адже дозволила “Медоборам” на місячну перерву піти в статусі повноцінного лідера другої ліги!

“Панорама” (Млинівці) – “Медобори” (Зелене) – 0:2 (0:0)

30 червня. Зелене. Сільський стадіон. 150 гл. +25 град.

Арбітр – Олег Чемний (Коропець), асистенти – Тарас Андрущак (Тернопіль), Анатолій Пенцак (Микулинці).

Спостерігач арбітражу: Володимир Садковський (Теребовля).

“Панорама”: Марчин, Надозірний-к, Ніков, Пилип’юк, М. Теслюк, Дорош, Кулик, Турчин, А. Теслюк, Кудрик, Дворський.

“Медобори”: Бень (Кохан, 86), Шимчишин (Гаврилюк, 72), Данилків (Лучинець, 66(, Клекот, Кондзьолка, Вахрів (сава, 82, Денькович (Фостик, 73), Добривода-к, Ціх, Зубик (мельник, 86), Полянчук.

Голи: Сергій Полянчук (61), Сетпан Клекот (68).

Попереджені: М. Теслюк (25).

Змагання в другій обласній лізі поновляться 4 серпня.