Міграційна служба Тернопільщини послаблює карантинні заходи

Міграційна служба Тернопільщини послаблює карантинні заходи

Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

Усі територіальні підрозділи міграційної служби області надаватимуть адміністративні послуги за звичайним графіком роботи (з вівторка по суботу).

В Управлінні ДМС повідомили, що знято обмеження щодо порядку надання адмінпослуг громадянам України та іноземцям. Також відновлюється робота сервісу «Електронна черга».

Водночас, міграційники просить під час відвідування підрозділів дотримуватись рекомендацій Мінохорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;

не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше однієї людини на 10 кв. метрів);

уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров’я.

Управління ДМС України в Тернопільській області.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares