Міні-трактори Сінтай: особливості та характеристики, переваги техніки

Міні-трактори давно стали альтернативою масивної і габаритної техніки. Найбільш активно вони використовуються в сільськогосподарській галузі. Тут неможливо обійти стороною модельний ряд китайського бренду Сінтай. Під цією торговою маркою випускаються машини для приватних господарств і невеликих підприємств. Вперше вони з’явилися на ринку в 80-х роках минулого століття. Сьогодні виробник невпинно працює над вдосконаленням конструкції. Всі його трактори відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки. Їх поставки здійснюються в десятки країн світу. Популярність техніки обумовлюється цілим переліком факторів.

Характеристики мінітракторів Сінтай

Лінійка компактних тракторів представлена колісними машинами. Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати для вирішення різноманітних завдань. Техніка сумісна з численними навісами.

Силові агрегати

Міні-трактори комплектуються різними видами двигунів. Їх потужність варіюється від 11 до 30 кінських сил. Всі мотори оснащені циркуляційним водяним охолодженням. Є варіанти з одним-трьома циліндрами.

Трансмісії

Мінітрактори зазначеного бренду мають в конструкції механічну КПП. Вона характеризується простотою і надійністю. Силова передача тут активується за допомогою однодискової муфти. Остання відноситься до замкнутого типу.

Гідравлічна система

Цінується сучасний трактор Сінтай в Україні за високу надійність і ефективність гідравлічної системи. Техніка оснащується гідроциліндром односпрямованої дії. Тобто, він працює виключно на підйом. За допомогою дросельного клапана виконується регулювання швидкості навішування. Щодо опускання, то воно відбувається під силою власної ваги робочого обладнання.

Система агрегатування

Трактори лінійки Сінтай володіють обширною системою агрегатування. Техніка оснащується окучником, плугом і граблями. Також її можна при необхідності укомплектувати активними робочими інтструментами. До таких належать фреза, косарка, картоплекопач, снігоприбирач і інші елементи, що функціонують від вала вибору потужності.

Електронні прибори

Стандартна комплектація передбачає наявність переднього і заднього світла, генератора. У неї входять акумулятор, поворотні покажчики. Є датчики для контролю за тиском масла. Міні-трактори оснащені амперметром, електростартером, що відповідає за пуск мотора.

Переваги тракторів Сінтай

Купівля техніки Сінтай виправдана значним списком переваг. Основні серед них – це:

  • компактність і маневреність;
  • простота управління і надійність в різних умовах;
  • економічне споживання паливних матеріалів, невисока вартість обслуговування;
  • високі показники прохідності;
  • доступність запчастин і комплектуючих;
  • невибагливість до якості палива.

Трактори Сінтай пропонуються в широкому асортименті, що дозволяє підібрати оптимальний варіант виходячи з призначення і бюджету.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares