Які вітаміни найбільш важливі для здоров’я жінок і як забезпечити їх надходження в організм?

До вітамінів ставляться близько 13 низькомолекулярних сполук. Кожне з них приносить певну користь організму. При цьому деякі більшою мірою необхідні чоловікам, а деякі – жінкам. Це залежить від віку, клімату, місця проживання людини. Є кілька вітамінів, які вважаються природного підтримкою жіночої краси і молодості. Жіночі вітаміни Є кілька з’єднань, які завжди повинні бути в раціоні жінки – насамперед, це «вітаміни молодості». Омега 3 – один з найважливіших вітамінів для здоров’я жінки, який ви можете придбати в інтернет магазині Amrita. 

До них відносяться: 

Ретинол. Допомагає підтримати в будь-якому віці гостроту зору і міцний імунітет. Також бере участь у формуванні м’яких тканин та слизових оболонок. Токоферол. Зміцнює серце і судини, активізує роботу мозку, відповідає за нормальне зачаття і виношування дитини. Аскорбінова кислота. Прискорює процес загоєння ран, зміцнює стінки судин, захист організму, а також надає особі свіжий рум’янець, здоровий вигляд. 

Вітаміни групи 

Це найбільш важлива група вітамінів, яка бере участь в клітинному обміні речовин і підтримує красу жінки на найглибшому рівні. Також практично всі вітаміни цієї групи відповідають за нормальне емоційний стан і гарний настрій. Жінка з дефіцитом даних речовин завжди буде роздратована, навіть запальна.

Аnti-age комплекс 

Особливо важливу роль відіграє фолієва кислота, необхідна для нормального внутрішньоутробного розвитку дитини. При дефіциті фолату діти можуть народжуватися з серйозними відхиленнями у розвитку.

Вітамін Д (кальциферол)

Ця речовина допомагає не постаріти завчасно. Саме кальциферол успішно утримує вологу в шкірі і сприяє збереженню вологості і пружності. Також достатня кількість кальциферол в жіночому організмі сприяє зниженню передменструальних симптомів і ознак клімаксу. 3D Hair & Nails Cube Вітамін К (феллохінон) Дуже важливий для жіночого організму, оскільки регулює показники згортання крові, сприяє зупинці різних кровотеч. Також феллохінон покращує моторику шлунково-кишкового тракту, запобігає утворенню раку, підвищує тонус м’язів. Останнє дуже важливо для нормальних пологів. Цей вітамін не тільки надходить з продуктів харчування, а й утворюється сапрофітними бактеріями безпосередньо в кишечнику, якщо там здорова мікрофлора. 

Гіповітаміноз

Брак корисних речовин провокує виникнення кількох яскравих симптомів. При появі таких ознак слід урізноманітнити раціон «жіночими» вітамінами або просто придбати спеціальний комплекс аптечних корисних речовин. Симптоми, на які потрібно звернути увагу: Погіршується зовнішній вигляд при нестачі вітамінів групи В. Можуть випадати волосся, ламатися і розшаровуватися нігті. Також виникає безсоння і анемія. Шкіра стає блідою. При дефіциті вітаміну С виникають судоми, м’язові болі, апатія, знижується працездатність. Значно знижується вироблення колагену, що сприяє появі передчасних зморшок. Недолік токоферолу негативно позначається на кольорі особи, знижується статевий потяг, а на повіках утворюються точки білого кольору. Дефіцит кальциферол призводить до ослаблення кісток, болів в суглобах, постійної втоми.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares