Місцеві ділки виготовляли і реалізовували оптом «підпільний» алкоголь на Тернопільщині, Львівщині та Закарпатті

Місцеві ділки виготовляли і реалізовували оптом «підпільний» алкоголь на Тернопільщині, Львівщині та Закарпатті

Наприкінці березня цього року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області у ході проведення операції «Акциз» за процесуального керівництва прокуратури області припинили протиправну діяльність організованої злочинної групи в складі трьох осіб. Вони виготовляли та реалізовували фальсифіковану алкогольну продукцію в скляній тарі та тарі бег-ін-бокс. Фальсифікатори створили підпільне виробництво, а вже готовий товар реалізовували оптовими партіями покупцям на території Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.

У порушників вилучили фальсифікованої алкогольної продукції на суму півмільйона гривень, спирту на суму 200 тисяч гривень, два транспортних засоби, які були задіяні до незаконної діяльності, орієнтовною вартістю 500 тисяч гривень, скляну тару для горілчаних виробів, обладнання для розливу фальсифікату.

У лютому цього року Тернопільський міськрайонний суд засудив вказаних осіб за незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху, незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою використання при продажу товарів, а також збут підроблених марок акцизного збору, вчиненому організованою групою.

Одному учаснику злочинної групи призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік та сплатою штрафу в сумі 51 тисячу гривень у дохід держави. Кожному з двох інших учасників злочинної групи доведеться сплати штраф в сумі 51 тисячу гривень у дохід держави. Крім цього, судом прийнято рішення про конфіскацію фальсифікованої алкогольної продукції, обладнання для її виготовлення та підроблених марок акцизного податку.

Усього з початку 2019 року співробітники податкової міліції Тернопільщини з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на суму понад 7,4 млн гривень. Також вручили повідомлення про підозру 4 особам, які займались незаконним виготовленням та збутом фальсифікату. Суди прийняли рішення про конфіскацію вилучених з незаконного обігу спирту та алкогольних напоїв на суму 5,8 млн гривень.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares