«Мобільні» шахраї не на карантині: у тернополянки видурили гроші

«Мобільні» шахраї не на карантині: у тернополянки видурили гроші

Краяни проявляють просто чудеса довірливості, дозволяючи шахраям спустошувати не тільки власні рахунки, а й кредитні ліміти. 

Ще одна тернополянка повірила що до неї телефонує працівник банку. Шахрай запропонував по телефону збільшити кредитний ліміт на її карті і для цього  випитав особисті дані власниці картки. Жінку не насторожив той факт що додзвонювач хотів знати не тільки її номер, але й термін дії та тризначний CV-код безпеки на зворотному боці картки. Шокував невдовзі зміст повідомлення, бо замість продовження ліміту з рахунку зникло три тисячі гривень. Натомість з’явився борг по кредитці.

Краяни, у цей нелегкий період, перестаньте допомагати шахраям заробляти на довірі!

Банківські співробітники не мають права запитувати у вас пін-код. Яке б СМС-повідомлення ви не отримали від банку – завжди уважно читайте його зміст. Ніколи не називайте третім особам (в тому числі співробітникам банку, а також знайомим, друзям, родичам, продавцям в магазині) пін-код від вашої карти, а також секретні одноразові коди.

Якщо особа що представилася працівником будь-якого банку,  пропонує вам по телефону допомогти в проведенні якихось дій з картою наполягайте на проведенні їх тільки у відділенні банку.

Не зазначайте в соціальних мережах номер мобільного, прив’язаного до банківської карти, не вказуйте дату народження, адресу та іншу особисту інформацію.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares