Патрульні поліцейські через гучномовці інформують тернополян про карантин

Патрульні поліцейські через гучномовці інформують тернополян про карантин

Вулицями обласного центру їздять автомобілі патрульних поліцейських і через гучномовці закликають краян дотримуватися карантину. Основні поради: не виходити на вулицю без нагальної потреби, носити захисні маски, уникати скупчення людей, а у разі погіршення самопочуття одразу звертатися до лікарів.

Такі превентивні заходи співробітники Управління патрульної поліції в Тернопільській області почали проводити з початку введення надзвичайної ситуації в області. Поліцейські несуть службу у посиленому режимі та за допомогою службового  автотранспорту через гучномовці здійснюють оповіщення громадян.

Також під час щоденного патрулювання поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями і пасажирами та надають допомогу в межах своєї компетенції. 

Під пильною увагою патрульних перебувають перевізники підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури. З ними  здійснюють роз’яснювальну роботу  із щодо дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантинних обмежень, зокрема, необхідність перебування пасажирів в захисних масках. За нехтування правил злісних порушників притягуватимуть до відповідальності.

«Інформуємо людей про важливість дотримання карантину, проводимо профілактичні бесіди, наголошуємо щодо недопущення порушень. Від того, як люди будуть дотримуватися обмежувальних заходів буде залежати їхнє здоров’я», – розповів інспектор УПП Роман Іваник.

Патрульні поліцейські закликають мешканців області з розумінням поставитися до таких заходів, дотримуватися  умов карантину, щоб не допустити масового поширення коронавірусної хвороби.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares