На Бучаччині, в оздоровчому літньому таборі «Лісовий», школярам розповіли про світ професій (ФОТО)

На Бучаччині, в оздоровчому літньому таборі «Лісовий», школярам розповіли про світ професій (ФОТО)

В оздоровчому літньому таборі «Лісовий» фахівці з профорієнтації Бучацького районного центру зайнятості провели інтерактивний захід для школярів на тему: «Горизонти професій».

Захід розпочав заступник голови Бучацької РДА Ігор Погонець, який наголосив, що світ професій дуже великий і включає в себе тисячі різноманітних найцікавіших спеціальностей. Старшокласників приваблюють десятки професій, дуже важливо розібратися в розмаїтті своїх особистісних якостей та здібностей. І це, як правило, буває нелегко. Тому, на допомогу юнакам та юнкам приходять фахівці. Вибір навчального закладу, а згодом і професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна легковажити і покладатись на випадок. Необхідно серйозно та виважено робити крок у своє майбутнє.

З привітальним словом до учнів звернувся директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук, який розповів про важливість вибору майбутнього для молодої людини і окреслив коло питань, які турбують, як батьків, так і учнів. Особливу увагу звернув на відновлення в суспільстві престижу робітничих професій та їх актуальність на ринку праці. Для школярів середнього і старшого шкільного віку фахівці центру зайнятості провели інтерактивні ігри «Абетка професій», «Інтелектуальна гімнастика», «Продовжи прислів’я», «Вгадай професію», «Невідомі вакансії» та інші творчі завдання, в яких  учасники  отримали уявлення та початкові знання про світ професій, перспективи розвитку кар’єри, що стануть запорукою правильного вибору у майбутньому.

До заходу також долучилися соціальні партнери – керівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжеліка Міщанчук та головний спеціаліст Микола Мицьо, які розповіли школярам про здоровий спосіб життя, важливість виховання дітей у сім’ях, відносини батьків та дітей, їх права і обов’язки.

Багато нового та цікавого дізналися відпочиваючі. Весело пролетів час у дітей, а головне – з користю для їхнього майбутнього.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares