У Тернопільській області на Монастирищині зареєстрували 83 хворих на коронавірус

У Тернопільській області на Монастирищині зареєстрували 83 хворих на коронавірус

На 9.00 в Монастириському районі
інфікованих коронавірусом – 83 особи:
м.Монастириська – 48,
с.Швейків – 10,
с.Ковалівка – 7 (1 летальний),
с.Горішня Слобідка – 4,
с.Долішня Слобідка – 2,
с.Бертники – 2,
с.Григорів – 2,
с.Гончарівка – 2,
с.Чехів, с.Коржова, с.Криниця, с.Велеснів, с.Доброводи, с.Дубенка – по 1, повідомляє оперативний штаб Монастириського району.

В їх числі медперсоналу – 32 (10 лікарів, 22 медсестри),5 дітей, 4 держслужбовці, 3 поліцейські, 1 священик, 1 завдитсадком, 1 вчитель, 1 рятівник НС, 1 голова ОТГ.

– Кількість інфікованих безумовно буде збільшуватись, – зазначає керівник штабу Павло Дронь у дописі. – Але ситуація опановується порівняно з тим, як це виглядало 2 тижні тому, коли була госпіталізована перша хвора, коли не було жодного забезпечення майже нічим. Зараз вже є засоби захисту на тиждень роботи, є достатньо обладнання на цю госпіталізовану кількість хворих, є якась мінімальна поки що кількість матеріалів для продовження забору біозразків для лабаналізів. Відлагоджена конструктивна взаємодія з керівництвом ОДА. Напрацьовуються зв’язки щодо забезпечення на інших рівнях. Наше разом з лікарями завдання щодо перспективи лікування інфікованих полягає в тому, щоб недопустити або мінімізувати летальність важкохворих, хворих середньої важкості виводити в легку форму, легких – на виздоровлення. Півсотні інфікованих, що перебувають на ізоляції вернути через певний термін в стрій і в першу чергу повернути 32 медики до своїх робочих місць. Ми вдячні лікарям, медсестрам, які не піддаються паніці, продовжують виконувати свою роботу і навіть не думають ретируватися. Я в захоплення від наших молодих лікарів, вони дуже розумні і кваліфіковані. Мені за день поступає десятки дзвінків, особливо з сіл, з питаннями чому нам не беруть проби для аналізів, бо ми були в контакті з інфікованими на похороні. Люди! Ми, власне, теж були в контакті з інфікованими лікарями, наприклад, але ми теж ще не здавали проби через брак пробірок та шпателів. В найближчий час у вас буде це зроблено а потім і у нас буде така можливість. Бо якщо у нас візьмуть спочатку, то хто тоді координуватиме загальний процес?
Більше оптимізму! І прохання дотримуватись карантинних заходів до 24 квітня! Вірус згине!

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares