На Шумщині дітям з особливими потребами подарували чудове свято (ФОТО)

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня Шумська міська рада організувала свято «Хай кожен день приносить свято!» для дітей з особливими потребами, які проживають на території Шумської ОТГ.

До організації заходів були залучені представники КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради, Центру позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» міської ради.

Діти були розділені за віковими  категоріями на дві групи. Заходи проходили у Центрі позашкільної освіти та на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

На базі Центру позашкільної освіти проведено майстер-класи від творчої майстерні «АRT-Box», а це: майстер клас із виготовлення ляльки-зернинки, новорічної іграшки та мила. Усі діти залишилися задоволеними власнимм виробами.

Після майстер-класів, діти куштували солодку вату, розмальовувались у стилі аква гриму, в актовому залі переглянули цікавий мультик та взяли участь у розважальній програмі від працівників Центру позашкільної освіти. Виступили учні Боложівської ЗОШ.

На базі Інклюзивно-ресурсного центру від Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено інтерактивне заняття «Від мрії до професії», проходили шаховий турнір, ігри з бейблейдами, аерохокей, та майстер-клас по виготовленню новорічних виробів, повідомляє сайт міської ради.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares