На Тернопільщині через службу зайнятості шукали роботу 18,1 тисяча осіб, із них 11,9 тисяч зі статусом безробітних

На Тернопільщині через службу зайнятості шукали роботу 18,1 тисяча осіб, із них 11,9 тисяч зі статусом безробітних

У січні цього року 1506 осіб працевлаштували за сприяння служби зайнятості Тернопільщини, з них 21 – за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 1 – отримав одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності. Тимчасовою роботою було забезпечено 115 осіб, після завершення якої 13 – працевлаштовані на постійні місця праці. Про це повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Загалом через службу зайнятості Тернопільської області шукали роботу 18,1 тисяча осіб, із них статус безробітного отримали 11,9 тисяч.

На замовлення роботодавців 149 безробітних проходили профпідготовку. 94 – завершили навчання, яке дало можливість 86-м із них знайти прийнятні місця праці. 25 особам видано ваучер на оплату навчання. Одна краянка на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості підтвердила результати неформального навчання за професією кухар, що дає можливість отримувати більшу заробітну плату за кваліфіковано виконану роботу.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares