На Тернопільщині майже 4100 РРО

На Тернопільщині майже 4100 РРО

Станом на початок квітня 2019 року в органах ДФС Тернопільської області зареєстровано 4062 одиниць касової техніки. Упродовж першого кварталу зареєстрували 302 реєстратори розрахункових операцій. Анулювали у січні-березні 2019 року реєстрацію 644 РРО.

Цьогоріч у березні платники податків подали 204 021 податкову декларацію (розрахунок). Майже 72 відсотки звітів суб’єкти господарювання надіслали в електронному вигляді, а це – 146268 декларацій.

Вважаємо за доцільне нагадати, що 19 квітня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.02.2019 №64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій», яким затверджено таке:

– Порядок ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій;

– Порядок ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій;

– Зміни до Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547.

Це передбачає реєстрацію касової техніки за спрощеною процедурою. Адже для цього достатньо однієї заяви, яка має спрощену форму та подається в електронній формі без додатків.

Спрощення реєстраційної процедури забезпечується за рахунок запровадження електронного обміну документами між усіма суб’єктами відносин у сфері застосування РРО (виробник РРО, ЦСО, суб’єкт господарювання, ДФС) та взаємодії інформаційних ресурсів ДФС.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares