На Тернопільщині натрапили на старі гранати та бомбу

На Тернопільщині натрапили на старі гранати та бомбу

5 травня с. Велика Лука Тернопільського району на території домогосподарства виявлено 2 гвинтівочні гранати часів минулих воєн.

У Бережанах, на вул. Хатки, на території домогосподарства виявлено часів артилерійський снаряд  часів Другої світової війни, калібром 76 мм.

У с. Гермаківка Борщівського району, на території сільського фермерського господарства, знайшли артснаряд  часів Другої світової війни, калібром 76 мм.

В полі поблизу с. Івачів на Зборівщині виявлено авіаційну бомбу часів Другої світової війни, вагою 25 кг. А поблизу с. Глядки – 8 артснарядів часів Другої світової війни, калібром 152 мм.

І в полі поблизу с. Мечищів Бережанського району натрапили на артилерійський снаряд  часів Другої світової війни, калібром 76 мм.

З метою детального обстеження території, а також для вилучення й подальшого знешкодження вибухонебезпечних предметів до місць виявлення боєприпасів направлено групу піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області, йдеться на сайті відомства.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares