На Тернопільщині – операція «Кооперація»

На Тернопільщині – операція «Кооперація»

Тернопільський підприємець Михайло Ратушняк розповів про напрямки співпраці у рамках міжнародної споживчої кооперації.

– Це – реалізація бізнес-ідей та бізнес-стартапів, підтримка працюючого підприємництва, фермерства і виробництва, розширення товарних та ресурсних ринків. І що головне та актуальне –  розвиток інфраструктурного бізнесу територіальних громад і  наповнення благодійних та соціальних фондів, – сказав він

Більше того, «Ай.Ем.Ті.Ді.-ІНТЕРНЕШНЛ» реалізує безпрецедентні заходи у напрямках безпеки, антикорупційної діяльності та попередження шахрайства. З цією метою були створені департамент безпеки та захисту і антикорупційний комітет.

Також, як зазначила координаторка «Ай.Ем.Ті.Ді.-ІНТЕРНЕШНЛ» у Тернопільській області Ольга Боднар,  при Споживчому Товаристві працюють стратегічні департаменти, що входять до складу центрального апарату управління та формують його адміністрацію. У їх числі – фінансового обліку та аудиту, юридично-правового супроводу, агентство гуманітарного розвитку та соціальних програм тощо. Кожен учасник організації, будь то фізична чи юридична особа, упродовж своєї діяльності відчуватиме підтримку, захист та кваліфікований супровід свого бізнесу за найвищими світовими стандартами у рамках українського правового поля.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares