На Тернопільщині відкрився ще один ринок, але м’ясом і молоком не торгують

На Тернопільщині відкрився ще один ринок, але м’ясом і молоком не торгують

25 травня відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС при Монастириській РДА, ініційоване районним управлінням Держпродспоживслужби щодо послаблення протиепідемічних заходів на території району.
Після довготривалих дискусій, комісія прийняла рішення з 26 травня дозволити роботу Монастириського міського агропродовольчого ринку без провадження діяльності, яка вимагає від оператора ринку отримання експлуатаційного дозволу. Тобто, без м’ясного і молочного павільйонів.
Оператор ринку зобов’язується дотримуватись вимог, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».
Також комісія зобов’язала органи місцевого самоврядування створити спільні комісії (робочі групи) для проведення рейдів з перевірки дотримання протиепідемічних заходів на підприємствах, установах, закладах торгівлі та надання послуг, інших об’єктах, роботу яких дозволено в умовах послаблення карантину.
Окрім ринку в Монастириськах, станом на 25 травня в області запрацювали ще 15 агропродовольчих ринків. Зокрема, у Бережанах, Чорткові, Кременці (два), Борщеві (два), Бучачі, Теребовлі, Заліщиках, смт. Підволочиську, смт. Козові, смт. Гусятині та в Тернополі (три).
Протягом тижня із 15-ти перевірених ринків на 12-тьох виявлялися порушення. Здебільшого, вони стосувалися скупченості покупців та недотримання ними соціальної дистанції, носіння масок, встановлення захисних екранів на окремих торгових місцях, стихійної торгівлі на прилеглій території. Як правило, на зауваження адміністрація ринків реагувала негайно і порушення усувалися. Пропозиції, рекомендації служби, що пропонувалися для удосконалення виконання протиепідемічних заходів виконуються.
Про виявлені порушення фахівці Держпродспоживслужби письмово інформують представників місцевої влади і поліції.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *