На Тернопільщині відзначили День подяки (ФОТО)

На Тернопільщині відзначили День подяки (ФОТО)

На Тернопільщині вперше на обласному рівні відсвяткували День подяки, який відзначають у багатьох країнах світу. Слова вдячності висловив і голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«У «Свято Подяки» хочу подякувати Господу за те, що дарував нам нашу землю і дав можливість зберегти країну від російського окупанта. Дякую кожному, хто вірить, розбудовує та утверджує нашу Ураїнську державу», – наголосив очільник області.

Захід відбувся у рамках відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України та за підтримки релігійних громад, благодійних та громадських організацій Тернополя.

«1030-річчя хрещення Київської Русі-України – важлива та переломна подія для народу, адже тоді ми зрозуміли та усвідомили, що християнство – це невід’ємна цінність нашого життя. Мені приємно говорити про добрі справи та хороші ініціативи, які спрямовані на розбудову української держави. Особливу подяку висловлюю капеланам, які долучаються до служіння у Збройних Силах України, пасторам, котрі підтримують наших воїнів на Сході України», – зазначив Степан Барна.

«Свято Подяки» належить до комплексу заходів «Рух реформації», який проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков, Указу Президента України і рішення Кабміну з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *