На Тернопільщині зростають надходження місцевих бюджетів

На Тернопільщині зростають надходження місцевих бюджетів

Упродовж першого кварталу цього року до місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували 925,3 млн грн платежів. Це перевищило очікувані надходження на 6,4 відсотка. Відтак, бюджети додатково отримали 55,8 млн гривень. Порівняно з січнем-березнем 2018 року, сплата зросла на 156,3 млн грн або на 20,3 відсотка.

Найбільше надійшло до місцевих бюджетів таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, плати за землю, податку на нерухоме майно тощо.

Так, з початку року сплачено 611,6 млн грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 115,7 млн грн більше, ніж минулого року. Представники малого бізнесу перерахували 162,2 млн грн єдиного податку, а це на 20,2 млн грн більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Суб’єкти господарювання, які мають справу з підакцизними товарами, сплатили 25,5 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, отож приріст до січня-березня 2018 року склав 200 тис. гривень.

Плати за землю перерахували 78,2 млн грн, а це плюс 12 млн грн до минулого року. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 17,2 млн грн, що на 4,4 млн грн більше, ніж у першому кварталі минулого року.

Лише впродовж березня платники податків спрямували до місцевих скарбниць 288,2 млн гривень, що на 7,8 відсотка більше, ніж очікувалось. Отож, бюджети додатково отримали 20,8 млн гривень. Порівняно з березнем минулого року, приріст надходжень склав 49,6 млн грн або на 20,8 відсотка більше.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *