На Тернопільщині незаконно продавали електронні сигарети: масштабну схему викрили детективи Бюро економічної безпеки

На Тернопільщині незаконно продавали електронні сигарети: масштабну схему викрили детективи Бюро економічної безпеки

Детективи Головного підрозділу детективів БЕБ оголосили про підозру шістьом особам за продаж незаконно виготовлених електронних сигарет без марок акцизного податку та рідин до них.

Вилучено товар вартістю 52 млн грн.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Раніше детективи Бюро викрили масштабну схему реалізації підакцизних товарів без марок акцизного податку. Встановлено, що група осіб організувала продаж незаконно виготовлених підакцизних товарів через мережу магазинів та Інтернет-сайт. Магазини знаходилися у декількох західних областях, у тому числі Івано-Франківській та Тернопільській.

Детективи провели понад 20 обшуків та вилучили майно вартістю понад 40 млн грн.

Під час досудового розслідування стало відомо, що після обшуків фігуранти продовжили незаконно продавати підакцизні товари. Детективи БЕБ повторно провели обшуки в складському приміщенні та місцях реалізації продукції. Вилучили понад 45 тисяч електронних сигарет та рідин, що в них використовуються. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 12 млн гривень.

Наразі шістьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *