На трьох тернопільських ринках виявили порушення карантину

На трьох тернопільських ринках виявили порушення карантину

Фахівці Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують перевіряти агропродовольчі ринки міста, відповідно до вимог, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та за рішеннями місцевих органів самоврядування.

У період з 03.06 по 05.06. 2020 року спеціалісти провели позапланові заходи державного нагляду (контролю) чотирьох агропродовольчих ринків міста Тернополя. Під час перевірок зафіксували порушення на 3-х ринках.

Зокрема, виявляли відсутність захисних екранів між продавцями та покупцями, неправильне використання засобів індивідуального захисту (масок) продавцями.

Керівникам ринків надали пропозиції щодо усунення недоліків та склали три протоколи про адміністративні правопорушення.

Фахівці Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжуватимуть здійснювати позапланові заходи державного нагляду (контролю) за роботою  агропродовольчих  ринків міста Тернополя щодо виконання ними тимчасових протиепідемічних заходів в умовах карантину.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *