На здешевлення «теплих» кредитів на Тернопільщині передбачено мільйон гривень

На здешевлення «теплих» кредитів на Тернопільщині передбачено мільйон гривень

В Україні для населення та ОСББ діють 107 місцевих програм здешевлення «теплих» кредитів, які профінансовано на загальну суму 115 млн. гривень. Зокрема, на впровадження 16 обласних програм передбачено майже 49 млн. грн. На Тернопільщині ж на ці потреби з обласного бюджету передбачено один мільйон гривень.

Завдяки тісній співпраці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».

Як повідомляють в Держенергоефективності, станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23 відсотки більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.

Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм. На реалізацію місцевих програм у цьому році виділено 115 млн грн., що на 28 відсотків більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 мільйони гривень.

Крім того, на 23 міські програми передбачено понад 52 млн. грн. Ще 14 млн. грн. передбачено на 33 районні та 35 міських (у містах обласного та районного значення) програм.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав населення активно впроваджувати енергоефективні заходи та користуватися, крім урядової, місцевими програми здешевлення «теплих» кредитів.

Дізнавайтеся про те, чи діє у місті, районі чи області місцева програма здешевлення «теплих» кредитів, за допомогою Інтерактивної карти на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Джерело: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *